Get Adobe Flash player

Tłumacz

Polish Bulgarian Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Hungarian Irish Italian Latvian Norwegian Russian Serbian Slovak Slovenian Swedish

Imieniny

Dzisiaj jest: 29 Listopad 2021    |    Imieniny obchodzą : Błażej, Walter, Fryderyk

Galeria

Zaloguj się !

Aby mieć dostęp do wszystkich komponentów Członek Koła musi się zalogować.

Odwiedziny

200179
DziśDziś11
WczorajWczoraj81
Ten TydzieńTen Tydzień11
Ten MiesiącTen Miesiąc2148
Wszystkie DniWszystkie Dni200179
Zalogowani 0
Goście 1

Szukaj

 


 

 Ogółem. 4 ZŁOTE 25  SREBRNYCH_   52 BRĄZOWYCH

 

MEDALE ZŁOTE.

Właściciel trofeum

Rok

pozyskania

Miejsce

pozyskania

Nr.rej.woj.

Pkt.CIC

Jułkowski

Leszek

2014

Dołgie

SZ-2165

210,42

Raj

Mirosław

2019

Rożnowo

SZ-4399

214,89

 

  MEDALE SREBRNE.

Właściciel

trofeum

Rok

pozyskania

Miejsce

pozyskania

Nr.rej.woj.

Pkt.CIC

Adamczyk

Lech

1991

Rożnowo

SZ-0832

190,15

Krzak

Wiesław

2014

Rożnowo

SZ-2178

194,37

Maziarz

Grzegorz

2014

Gryfino

SZ-2182

199,79

Maziarz

Grzegorz

2015

Gryfino

SZ-2506

203,78

Sawaryn

Mieczysław

2016

Dołgie

SZ-2869

196,29

Maziarz

Grzegorz

2016

Gryfino

SZ-2859

195,82

Boxer

Samuel

2017

Borzym

SZ-3453

204,36

Boxer

Samuel

2017

Borzym

SZ-3454

200,26

Adamczyk

Lech

2017

Wełtyń

SZ-3333

199,86

Jarosz

Anatol

2017

Borzym

SZ-3280

192,32

Dolmer

Anders

2017

Borzym

SZ-3455

190,48

Adamczyk

Lech

2018

Sobieradz

SZ-3845

207,95

Krynicki

Michał

2018

Borzym

SZ-4037

190,13

Tulik

Kajetan

2019

Lubanowo

SZ-4429

190,64

Markiewicz

Kamil

2019

Borzym

SZ-4394

200,68

Maziarz

Grzegorz

2019

Sobieradz

SZ-4710

198,92

Markiewicz

Kamil

2020

SZ-5423

194,40

Maziarz

Grzegorz

2020

SZ-5225

206,90

Maziarz

Grzegorz

2020

SZ-5227

195,18

Żurowski

Marek

2020

SZ-5229

198,76

Wojtyła

Małgorzata

2020

SZ-5269

197,79

Maziarz

Grzegorz

2020

SZ-5228

200,06

 

 MEDALE BRĄZOWE.

Właściciel

trofeum

Rok

pozyskania

Miejsce

pozyskania

Nr.rej.woj.

Pkt.CIC

Kubiak

Piotr

1991

Gryfino

SZ-0162

187,49

Hornik

Bronisław

1992

Gryfino

SZ-0325

174,08

Byszkiewicz

Jerzy

1994

Rożnowo

SZ-0274

170,55

Wawrzyniak

Eugieniusz

2004

Rożnowo

SZ-0710

183,15

Maziarz

Grzegorz

2004

Rożnowo

SZ-0711

184,51

Maziarz

Grzegorz

2006

Borzym

SZ-0833

175,16

Adamczyk

Lech

2006

Rożnowo

SZ-0831

183,24

Jułkowski

Leszek

2006

Lubanowo

SZ-0817

170,94

Krzak

Zofia

2007

Steklno

SZ-0870

174,14

Maziarz

Grzegorz

2009

Borzym

SZ-1120

184,43

Jułkowski

Leszek

2010

Rożnowo

SZ-1300

170,91

Maziarz

Grzegorz

2011

Dołgie

SZ-1487

182,49

Jarosz

Anatol

2011

Borzym

SZ-1470

177,56

Krynicki

Michał

2011

Dołgie

SZ-1472

174,08

Krynicki

Michał

2012

Dołgie

SZ-1681

177,64

Maziarz

Grzegorz

2013

Gryfino

SZ-1941

186,10

Maziarz

Grzegorz

2013

Chwarstnica

SZ-1942

170,11

Maziarz

Grzegorz

2014

Dołgie

SZ-2181

187,71

Adamczyk

Lech

2015

Wełtyń

SZ-2507

178,96

Krynicki

Michał

2015

Dołgie

SZ-2502

186,51

Maziarz

Grzegorz

2016

Borzym

SZ-2860

183,16

Jarosz

Anatol

2016

Borzym

SZ-2737

180,25

Dolmer

Anders

2017

Borzym

SZ-3456

187,86

Słaboń

Piotr

2017

Borzym

SZ-3431

182,96

Krzak

Bartosz

2017

Sobiemyśl

SZ-3429

186,17

Maziarz

Grzegorz

2017

Sobiemyśl

SZ-3334

175,45

Wojtyła

Ireneusz

2016

Borzym

SZ-3845

183,83

Frątczak

Tomasz

2017

Gryfino

SZ-3908

175,39

Raj

Mirosław

2018

Rożnowo

SZ-3887

187,38

Frątczak

Tomasz

2018

Gryfino

SZ-3881

188,85

Adamczyk

Lech

2018

Gryfino

SZ-3844

181,84

Idczak

Dariusz

2018

Babinek

SZ-3871

181,03

Jarosz

Anatol

2019

Borzym

SZ-4401

182,92

Jułkowski

Leszek

2019

Rożnowo

SZ-4419

175,95

Maziarz

Grzegorz

2019

Borzym

SZ-4711

184,72

Markiewicz

Kamil

2019

Chwarstnica

SZ-4393

179,21

Poteralski

Piotr

2020

SZ-5465

188,67

Drozd

Artur

2020

SZ-5102

185,96

Frątczak

Tomasz

2020

SZ-5084

188,61

Jułkowski

Leszek

2020

SZ-5360

170,16

Idczak

Dariusz

2020

SZ-5090

170,28

Perełka

Ryszard

2020

SZ-5219

174,52